095-404-67-25 096-404-67-25 073-404-67-25

Фекальні насоси – це спеціальне обладнання, яке застосовується для перекачування рідин з особливо великими частинками, волокнистими включеннями та фекаліями, маслами та іншими рідинами, які не можуть бути перекачані з використанням звичайних насосів.
Каналізаційні насоси встановлюються стаціонарно, а також можуть використовуватися для мобільної експлуатації, наприклад: для відкачування стічних вод на будівельних майданчиках, в екстрених ситуаціях, при повенях чи аваріях у каналізаційних системах, або для тимчасової установки на заходах, таких як концерти чи фестивалі, де потрібно забезпечити тимчасове санітарне устаткування. У цьому випадку каналізаційні насоси зазвичай встановлюються на спеціальних причепах або рухомих платформах, щоб забезпечити їх мобільність та зручність транспортування.
Фекальні насоси – занурювальні насоси, у яких напірний патрубок горизонтальний, електродвигун занурений і водонепроникний. Такі насоси широко використовуються в аналізі води, септиків, туалетів на яхтах та інших місцях, де необхідно перекачати рідини з великими частинками.
Фекальні насоси можуть бути різних типів, наприклад: гвинтові, мембранні, відцентрові та дренажні насоси. Вони також можуть мати різну потужність та продуктивність, залежно від охоплення додатків. Коли фекальний насос вмикається, двигун запускає робоче колесо, яке створює тиск, переміщуючи рідину та тверді частинки через вхідний отвір у корпус насоса та крильчатку. Потім крильчатка, що створює відцентрову силу, виштовхує рідину і тверді частинки з насоса через випускну трубу.
При роботі з фекальними насосами є необхідність дотримуватися техніки безпеки, так як середовище в якій вони працюють може містити шкідливі бактерії та інші небезпечні речовини. Для цього необхідно використовувати захисний одяг та засоби індивідуального захисту, а також дотримуватись правил експлуатації та обслуговування обладнання.
Власники заміських будинків чудово знають, що велика кількість води на ділянці є цінним ресурсом, але може стати і непередбаченою обставиною. Дренажні та фекальні насоси призначені для того, щоб контролювати такі ситуації. Сучасні насоси можуть вирішувати безліч завдань: усувати наслідки витоку; осушувати басейни та ставки; усувати затоплення підвалів та будівельних котлованів; зрошувати сільгосп угіддя або відкачувати каналізаційні стоки.
Зіткнувшись з вибором насоса, необхідно добре розуміти, як і де він виконуватиме свою нелегку роботу – тільки таким чином можливо підібрати модель, яка оптимально підійде під ваші умови експлуатації. Перед покупкою насоса необхідно розібратися в перевагах кожної моделі, щоб ви могли зробити правильний вибір.
Щоб забезпечити тривалу роботу обладнання та високий ступінь надійності, воно має бути виготовлене лише з якісних матеріалів. Матеріалом корпусу насоса може бути нержавіюча сталь, чавун або високотехнологічний інженерний пластик, який відмінно зарекомендував себе в інших моделях обладнання, таких як свердловинний оголовок та інших деталях насосів. Їхні основні переваги – сталева міцність, при тому, що зберігаються гігієнічні властивості води. Тому механізми фекальних насосів не бояться механічних пошкоджень, що виникають при перекачуванні великих та твердих частинок. Зручність використання насоса підвищується завдяки ергономічній рукоятці, яка полегшує транспортування насосів. Крім зручної ручки, привертають увагу та габарити.

Компактні розміри насосів додають зручності при використанні їх у місцях з обмеженим простором, при цьому насоси забезпечують більшу швидкість відкачування води, споживаючи при цьому мінімум електроенергії. Як у дренажних так і у фекальних насосах у верхній частині є пази в ручках для того, щоб їх рівно підвішувати на трос. Кожен насос обов'язково має комбінований перехідник для підключення шлангів різного діаметра, включаючи 25, 32, 40, 51 та 66 мм. Повітряний клапан присутній, щоб запобігти утворенню повітряної пробки всередині насоса. Охолодження електродвигуна здійснюється за рахунок води, що перекачується через насос, що дозволяє йому працювати тривалий час, навіть якщо він не повністю занурений у воді. Термопротектор, розташований в статорних обмотках, виконує функцію захисту від перегріву електродвигуна. Коли температура статора обмоток починає підвищуватися, термопротектор спрацьовує і автоматично відключає електродвигун.
Дренажні насоси відрізняються від фекальних – формою робочих коліс. У дренажних насосів вони закритого типу, а фекальних відкритого. Виробництво робочих коліс здійснюється із застосуванням ультразвукового зварювання. Насоси дренажу можуть перекачувати воду з невеликими домішками твердих частинок розміром до 6 мм. Але є потужніші моделі, здатні пропускати частинки розміром до 40 мм. Їхня висока продуктивність дозволяє легко впоратися з будь-яким завданням, починаючи від відкачування підтоплених приміщень - закінчуючи осушенням величезного котловану з водою. На відміну від дренажних - фекальні моделі здатні справлятися з більш брудною водою та крупними частинками. Уникнути забивання сміттям можливо завдяки відкритій конструкції колеса та великим вікнам у нижній частині насоса, які унеможливлюють застрягання. Робоче колесо фекальних насосів призначене для подрібнення частинок, що всмоктуються.
Всі насоси включаються та вимикаються завдяки поплавковому вимикачу, який відключає насос при зниженні рівня води у джерелі та знову вмикає його при встановленні необхідного рівня. Рівень увімкнення або вимкнення Ви можете регулювати самостійно - для цього просто змініть довжину поплавкового вимикача кабелю в місці його кріплення на рукоятці насосів.
Крім покращення конструкції, розширення асортименту та зниження цін, при виборі насоса також важливо враховувати такі фактори, як дизайн, розміри, простота монтажу та доступність ремонту. Умови експлуатації насоса також є важливим фактором, і для різних цілей використовуються різні насоси, наприклад дренажні насоси використовуються для відкачування водойм, фекальні насоси використовуються для видалення рідин з септиків та інших джерел з високим ступенем забруднення.
При виборі насоса також важливо звернути увагу на характеристики, такі як максимальна витрата і напір води, які залежать від мети використання насоса і відстані від джерела до поверхні землі. У цифровому позначенні моделей насосів перша цифра означає максимальну кількість води (літрів/хвилина), яка може перекачати насос, якщо висота напору дорівнює нулю. Для того, щоб періодично викачувати воду з домашнього басейну, достатньо моделі, розрахованої на 110 -140 л за хвилину. Для відведення води з підвалів, краще вибрати насос, максимальна продуктивність якого 200-260 л за хвилину. Моделі з витратою від 350 до 550 л за хвилину - оптимально підійдуть для таких цілей як осушення котловану під будівництво. Друга цифра означає найбільшу висоту метрів, до якої насос підніме воду. Це значення параметрів насоса визначають на відстані від поверхні землі до рівня води. Якщо відстань не більше 5 м, Вам необхідний насос з напором від 6 до 8 м. Якщо ж це відстань від 5 до 10 м -12-14 м; від 10 до 14 м – 17 м. Якщо глибина джерела від 14 до 20м потрібен насос із напором 25 м.
Насоси мають широкий функціонал та можуть бути корисними інструментами на вашій ділянці.

Занурювальні дренажні насоси

Тов: 1 - 20 з 79

Маєете питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber