Погружной дренажный насос Pedrollo DC 30-N
Ціна: 9,107.00 грн
Купити занурювальні дренажні насоси в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Процедуру замовлення насосного обладнання описано на сторінці Оплата/Доставка
Характеристики товару
| Поплавковий вимикач | нет |
| Електроживлення (V) | 3~400 В, 50 Гц |
| Промислова частота (Hz) | 50 Гц |
| Максимальна подача (м3/година) | 18 м³/ч |
| Макс гідростатичний натиск (м) | 26 м |
| Макс. глибина установки (нижче за рівень води) (м) | до 10 м |
| Діаметр виходу насоса (дюйм) | 1 1/2 |
| Матеріал корпусу електродвигуна | Нержавеющая сталь AISI 304 |
| Робоче колесо | Открытого типа, из полимера |
| Матеріал корпусу насосу | чугун |
| Максимальна температура рідини (°C) | +40°C |
| Макс. температура середовища, що перекачується (°C) | 40 °C |
| Країна бренду | Италия |
| Номінальна потужність – P2 (Вт) | 1100 Вт |
| Довжина кабелю (м) | 10 м |
| Максимальний розмір частки (мм) | до 10 мм |
| Клас захисту (IEC 34-5) | IP 68 |
| Клас ізоляції (IEC 85) | F |
| Вага, (кг) | 17.8 кг |
Відгуки
Коментарі не знайдені. Ви можете бути першим
Коментувати товар можуть тільки авторизовані користувачі Авторизуйтесь