095-404-67-25 096-404-67-25 073-404-67-25

    Функція насосної станції транспортувати воду з водойми (криниці або скважини) на ділянку (будинок та всі інші споруди, де вода потрібна). Крім насосу не існує іншого способу подати воду в будинок. Тому насосна станція для будинку це самий комфортний варіант, який  заощадить ваші сили та дорогоцінний час. Допоможе обладнати приватну будівлю з дуже високим рівнем комфорту. Для користування водою потрібно буде лише відкрити кран. Щоб організувати водопостачання у приватній будівлі магазини пропонують насосні станції у вигляді компактного блоку з гідробаком, блоком автоматики та електронасоса. Також можливо аналогічну установку подачі води зібрати з окремих частин та обладнання. Обидва варіанти можливі, але краще придбати готовий комплект з гарантією від виробника. Насосна станція автоматично підтримує необхідний тиск у системі водогону, самостійно вмикаючись та вимикаючись по мірі споживання води споживачем. Обов'язковою умовою є монтаж зворотнього клапана на магістралі яка всмоктує воду.

    Першу згадку про водопроід можна знайти в Біблії,а також нам відомі Римські водопроводи -римляни називали їх акведуками. Для яких потреб створювалася насосна станція?

    Насосна станція необхідна для організації повноцінного водопроводу там, де його немає. Без насосної станції не буде працювати наприклад пральна машина, бойлер, посудомийна машина. Навіть змішувач без насосної станції буде працювати неповноцінно. Насосна станція дозволяє автоматизувати подачу води - зробити саме так, як ви звикли у своїй квартирі. Саме для цього служить насосна станція. Всі насосні станції в своїй основі мають: насос, пристрій автоматики і розширювальний бак (гідроакумулятор), який служить для того, щоб уникнути гідроударів, ривків тиску води при вмиканні та вимиканні насоса.

    Найбільшої популярності набули насосні станції, побудовані на основі поверхневого насоса. Насосна станція складається власне, з насоса який, качає воду, створює тиск; реле, яке призначене для того, щоб підтримувати тиск, який приблизно відповідає водопровідному, в даному випадку це від 1,5 до 2,8 бар; манометр, який дозволяє візуально контролювати цей тиск , елементів з’єднання та мембранного баку. В даному баку знаходиться мембрана з каучуку, саме в ній накопичується вода. На задній частині знаходиться автомобільний ніпель, через який потрібно буде накачувати повітря.

    Якщо насосна станція зроблена на основі поверхневого насоса, то піднімати воду більше ніж з 8 м вона не може, для цього існують спеціальні ежекторні станції для них є межа - це 25-30 м підйому води

    Принцип дії ежекторного насосу полягає в тому, що вода, яка рухається в трубі, потрапляє в плавно звужену частину ежектора, тим збільшує її швидкість, створюючи зону зниженого тиску, в яку вода всмоктується ззовні.             Насосна станція з виносним ежектором забезпечує подачу води, використовуючи лінію рециркуляції. Потік, що входить у збіжну частину, збільшує швидкість і створює зону низького тиску, куди вода втягується ззовні, щоб компенсувати низький тиск. Це означає, що ежектор виштовхує воду до такого рівня, з якого насос може самостійно її закачати. Ефективність ежектора характеризуєт коефіцієнт ежекції, який показує кількість відкачаної води на кількість циркулюючої води. Монтаж станції повинен виконуватись фахівцями, тому що будь-яка помилка і станція працювати не буде.

    Якщо потрібно піднімати воду з більшої ніж 25-30м глибини, існують насосні станції на основі глибинних насосів. Як і будь-яка насосна станція вони складаються з насоса, гідробака і реле. Тільки тут все це розділене і в воду опускається сам насос, а його автоматика, манометр, гідробак знаходяться в приміщенні, там, де потрібна вода. Глибинні насоси можуть бути різного типу дії: вібраційні ( зазвичай застосовуються у криницях), свердловинні (циркуляційні, застосовуються у скважинах), а також шнекові.

    Та, якщо насос у вас вже є і виникла потреба автоматизувати його роботу потрібно буде придбати блоки автоматики. За допомогою блоку автоматики може буми автоматизована робота будь-якого насоса.

    Насосні станції на базі поверхневого насоса відрізняються за матеріалом помпи. Вона може бути виконана з пластику, з нержавіючої сталі, з чавуну. Відмінність цих матеріалів полягає в тому, що найдешевша з них, це помпа з пластику. Пластикова помпа найменше шумить в порівнянні з рештою.          Перевагою помпи з нержавіючої сталі є нержавіюча харчова сталь , але матеріал корпусу насосу тут досить тонкий, тому насосна станція з нержавіючою помпою найгучніше працює. Насосна станція з чавунним корпусом має помпу з чавуну. Її перевага  в тому, що чавун достатньо міцний і витримує великий тиск, завдяки чому такі станції наймалошумніші. Тобто корпус з чавуну ставиться на станції - або які створюють великий напір, - або на ежекторні станції, які самі по собі змушені створювати великий тиск. Для своєї роботи підбір і розрахунок насосної станції нічим не відрізняється від підбору та розрахунку насоса на основі якої вона зроблена.

    Підключення насосної станції на базі поверхневого насоса виконується з вакуумтривкіх шлангів або з труби (металопластикової, металевої чи зі сшитого поліетилену) на кінці яких звороній клапан.

    Перед тим як запустити насосну станцію, потрібно накачати повітрям гідроакумулятор. Накачати потрібно 0,9 від тиску включення станції. Ідеальний варіант на вході станції змонтувати фільтруючі елементи. Вони ставляться перед корпусом насосу,  всередині картридж, що фільтрує воду від бруду.

    Якщо ви власник свердловини у вас найпростіший варіант це насосна станція на базі свердловинного насоса. Підбирати станцію треба за однією характеристикою - по глибині вашої свердловини. Підключати насосну станцію повинен спеціаліст сантехнік.

   Якщо у вас криниця і ваше завдання, наприклад, щоб працювала тільки пральна машина або водонагрівач на один кран - можна заощадити та придбати насосну станцію на базі занурювального вібраційного насоса – вона недорога, але може забезпечити одночасно тільки одну точку постачання води.

    Якщо є можливість підключити насосну станцію з поверхневим насосом - це буде найбільш оптимальний варіант. Поверхневі насоси недорогі, і при цьому забезпечують три тире чотири точки постачання води.

 

 

Насосні станції та електронасоси

Тов: 1 - 20 з 50

Маєете питання? Задайте їх в месенджері
Telegram Viber