Погружной дренажный насос Pedrollo RXm 4
Ціна: 11,476.00 грн
Купити занурювальні дренажні насоси в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Процедуру замовлення насосного обладнання описано на сторінці Оплата/Доставка
Характеристики товару
| Промислова частота (Hz) | 50 Гц |
| Максимальна подача (м3/година) | 15.6 м³/ч |
| Макс гідростатичний натиск (м) | 16 м |
| Макс. глибина установки (нижче за рівень води) (м) | до 10 м |
| Діаметр виходу насоса (дюйм) | 1 1/2 |
| Матеріал корпусу електродвигуна | Нержавеющая сталь AISI 304 |
| Робоче колесо | Нержавеющая сталь AISI 304 |
| Матеріал корпусу насосу | нержавеющая сталь |
| Максимальна температура рідини (°C) | +50°C, кратковременно +90 °C до 3 минут |
| Макс. температура середовища, що перекачується (°C) | до +50 °C |
| Країна бренду | Италия |
| Номінальна потужність – P2 (Вт) | 750 Вт |
| Номінальний струм (А) | 5.4 А |
| Довжина кабелю (м) | 10 м тип “H07 RN-F” с вилкой Schuko |
| Розмір конденсатора - робота мкФ/400V | 20 μF |
| Максимальний розмір частки (мм) | до 10 мм |
| Клас захисту (IEC 34-5) | IP X8 |
| Клас ізоляції (IEC 85) | F |
| Вага, (кг) | 12.7 кг |
| Тепловий захист | Встроенная в обмотку |
Відгуки
Коментарі не знайдені. Ви можете бути першим
Коментувати товар можуть тільки авторизовані користувачі Авторизуйтесь