Grundfos Unilift KP 250 AV 1 погружной дренажный насос
Ціна: 8,540.00 грн
Купити занурювальні дренажні насоси в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Процедуру замовлення насосного обладнання описано на сторінці Оплата/Доставка
Характеристики товару
| Поплавковий вимикач | есть |
| Електроживлення (V) | 220-240В, 50Гц |
| Промислова частота (Hz) | 50 Гц |
| Максимальна подача (м3/година) | 11.2 |
| Макс гідростатичний натиск (м) | 7.5 м |
| Мінімальний діаметр свердловини (мм) | 250 мм |
| Макс. глибина установки (нижче за рівень води) (м) | до 2 м |
| Діаметр виходу насоса (дюйм) | Rp 1 1/4 |
| Матеріал корпусу електродвигуна | Нержавеющая сталь |
| Робоче колесо | Нержавеющая сталь AISI 304 |
| Матеріал корпусу насосу | нержавеющая сталь |
| Максимальна температура рідини (°C) | +50°C |
| Діапазон температур середовища, що перекачується (°C) | от 0 до +50 °C |
| Країна бренду | Дания |
| Щільність кг/м3 | 998.2 кг/м³ |
| Потужність, що підводиться - P1 (Вт) | 480 Вт |
| Номінальний струм (А) | 2.3 А |
| Довжина кабелю (м) | 5 м с вилкой Schuko |
| Номінальна швидкість (об/м) | 2900 об/м |
| Розмір конденсатора - робота мкФ/400V | 8 μF |
| Максимальний розмір частки (мм) | до Ø10 мм |
| Клас захисту (IEC 34-5) | IP 68 |
| Клас ізоляції (IEC 85) | F |
| Захист електродвигуна | CONTACT |
| Вага, (кг) | 6.5 кг |
| Тепловий захист | Внутренняя |
Відгуки
Коментарі не знайдені. Ви можете бути першим
Коментувати товар можуть тільки авторизовані користувачі Авторизуйтесь