Реле давления Italtecnica PM5-3W
Ціна: 616.00 грн
Купити реле тиску italtecnica в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Процедуру замовлення насосного обладнання описано на сторінці Оплата/Доставка
Характеристики товару
| Напруга, В/Гц | 230 В, 50 Гц |
| Країна бренду | Италия |
| Габаритні розміри, мм | 117 х 154 х 117 мм |
| Попередньо встановлений діапазон (бар) | 1.4 - 2.8 бар |
| Підключення (дюйм) | 1 |
| Діапазон тиску (бар) | 1.5 - 5 бар |
| Електроживлення | однофазное |
| Захист від сухого ходу | без защиты |
| Максимальний струм (A) | 16 А |
| Робочий тиск (бар) | Max: 5 бар |
| Температура рідини (°C) | +55 °C |
Відгуки
Коментарі не знайдені. Ви можете бути першим
Коментувати товар можуть тільки авторизовані користувачі Авторизуйтесь