Вихревой насос Pedrollo PKm 90
Ціна: 9,619.00 грн
Купити поверхневі насоси та обладнання в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Процедуру замовлення насосного обладнання описано на сторінці Оплата/Доставка
Характеристики товару
| Країна бренду | Италия |
| Макс. температура середовища, що перекачується (°C) | до +60 °C |
| Діапазон температур середовища, що перекачується (°C) | от -10 до +60 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища (°C) | до +40 °C |
| Матеріал корпусу насосу | чугун |
| Максимальна температура рідини (°C) | +60°C |
| Робоче колесо | Латунь, с периферийными радиальными лопатками |
| Діаметр входу насоса (дюйм) | 3/4 |
| Діаметр виходу насоса (дюйм) | 3/4 |
| Манометрична висота всмоктування (м) | 8 м |
| Макс гідростатичний натиск (м) | 90 м |
| Максимальна подача (м3/година) | 2.4 м³/ч |
| Промислова частота (Hz) | 50 Гц |
| Електроживлення (V) | 220-240В, 50Гц |
| Номінальна потужність – P2 (Вт) | 750 Вт |
| Вага, (кг) | 10.3 кг |
| Макс. робочий тиск (бар) | 10 бар |
| Розмір конденсатора - робота мкФ/400V | 20 μF |
| Клас захисту (IEC 34-5) | IP X4 |
| Клас ізоляції (IEC 85) | F |
| Тепловий захист | Встроенная в обмотку |
Відгуки
Коментарі не знайдені. Ви можете бути першим
Коментувати товар можуть тільки авторизовані користувачі Авторизуйтесь