Pedrollo PQ 60 насос вихревой
Ціна: 4,771.00 грн
Купити поверхневі насоси та обладнання в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Процедуру замовлення насосного обладнання описано на сторінці Оплата/Доставка
Характеристики товару
| Макс. температура середовища, що перекачується (°C) | до +90 °C |
| Діапазон температури навколишнього середовища (°C) | от -10 до +45 °C |
| Діапазон температур середовища, що перекачується (°C) | от -10 до +90 °C |
| Матеріал корпусу насосу | чугун |
| Робоче колесо | Латунь, с периферийными радиальными лопатками |
| Діаметр виходу насоса (дюйм) | 1 |
| Діаметр входу насоса (дюйм) | 1 |
| Манометрична висота всмоктування (м) | 8 м |
| Макс гідростатичний натиск (м) | 40 м |
| Максимальна подача (м3/година) | 2.4 |
| Промислова частота (Hz) | 50 Гц |
| Електроживлення (V) | 3~230/400 В, 50 Гц |
| Максимальна температура рідини (°C) | +90°C |
| Країна бренду | Италия |
| Потужність, що підводиться - P1 (Вт) | 370 Вт |
| Вага, (кг) | 5.1 кг |
| Макс. робочий тиск (бар) | 6 бар |
| Клас захисту (IEC 34-5) | IP X4 |
| Клас ізоляції (IEC 85) | F |
Відгуки
Коментарі не знайдені. Ви можете бути першим
Коментувати товар можуть тільки авторизовані користувачі Авторизуйтесь