Pedrollo PLURIJETm 3/100Х самовсасывающий многоступенчатый насос
Ціна: 4,614.00 грн
Купити поверхневі насоси та обладнання в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Процедуру замовлення насосного обладнання описано на сторінці Оплата/Доставка
Характеристики товару
| Електроживлення (V) | 220-240В, 50Гц |
| Промислова частота (Hz) | 50 Гц |
| Максимальна подача (м3/година) | 7.2 |
| Макс гідростатичний натиск (м) | 38 м |
| Манометрична висота всмоктування (м) | 9 м |
| Діаметр виходу насоса (дюйм) | 1 |
| Діаметр входу насоса (дюйм) | 1 |
| Робоче колесо | Noryl FE1520PW |
| Матеріал корпусу насосу | нержавеющая сталь |
| Максимальна температура рідини (°C) | +40°C |
| Діапазон температур середовища, що перекачується (°C) | от -10 до +40 |
| Макс. температура середовища, що перекачується (°C) | до +40 °C |
| Країна бренду | Италия |
| Потужність, що підводиться - P1 (Вт) | 550 Вт |
| Вага, (кг) | 7.9 кг |
| Макс. робочий тиск (бар) | 6 бар |
| Розмір конденсатора - робота мкФ/400V | 14 |
| Клас захисту (IEC 34-5) | IP X4 |
| Клас ізоляції (IEC 85) | F |
| Тепловий захист | Встроенная в обмотку |
Відгуки
Коментарі не знайдені. Ви можете бути першим
Коментувати товар можуть тільки авторизовані користувачі Авторизуйтесь