Канализационная насосная станция Pedrollo SAR 250-Dm 20
Ціна: 23,912.00 грн
Купити каналізаційну насосну станцію чи установку в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Процедуру замовлення насосного обладнання описано на сторінці Оплата/Доставка
Характеристики товару
| Макс гідростатичний натиск (м) | 19 м |
| Потужність, кВт | 0.75 кВт |
| Потужність (к.с.) | 1 л.с. |
| об`єм бака (л) | 250 |
| РОЗМІР (ШИРИНА x ВИСОТА x ГЛУБИНА) | 700 х 970 х 715 мм |
| Матеріал бака | полиэтилен |
| Розмір вихідного патрубка | 1 1/2 |
| Сапунний патрубок | Ø 50 мм |
| Використовуваний насос | Dm 20 |
| Розмір вхідного патрубка | Ø 100 мм |
| Зворотній клапан | нет |
| Країна бренду | Италия |
| Вага, (кг) | 53.5 кг |
| Довжина кабелю (м) | 10 м с вилкой Schuko |
| Максимальна подача (л/хв) | 250 л/мин |
Відгуки
Коментарі не знайдені. Ви можете бути першим
Коментувати товар можуть тільки авторизовані користувачі Авторизуйтесь