Канализационная насосная станция Pedrollo SAR 100-ZXm 1A/40
Ціна: 17,850.00 грн
Купити каналізаційну насосну станцію чи установку в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Процедуру замовлення насосного обладнання описано на сторінці Оплата/Доставка
Характеристики товару
| Країна бренду | Италия |
| Макс гідростатичний натиск (м) | 10.5 м |
| Потужність, кВт | 0.6 кВт |
| РОЗМІР (ШИРИНА x ВИСОТА x ГЛУБИНА) | 500 x 690 x 645 мм |
| об`єм бака (л) | 100 |
| Сапунний патрубок | Ø 50 мм |
| Розмір вихідного патрубка | 1 1/2 |
| Розмір вхідного патрубка | Ø 100 мм |
| Зворотній клапан | нет |
| Матеріал бака | полиэтилен |
| Використовуваний насос | ZXm 1A/40 |
| Потужність (к.с.) | 0.85 л.с. |
| Вага, (кг) | 35.2 кг |
| Довжина кабелю (м) | 10 м с вилкой Schuko |
| Максимальна подача (л/хв) | 400 л/мин |
Відгуки
Коментарі не знайдені. Ви можете бути першим
Коментувати товар можуть тільки авторизовані користувачі Авторизуйтесь