Скважинный насос Pedrollo 4BLOCKm 8/7
Ціна: 10,870.00 грн
Купити глибинні насоси для свердловин в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Процедуру замовлення насосного обладнання описано на сторінці Оплата/Доставка
Характеристики товару
| Зовнішньо. діаметр насоса (мм) | 100 мм |
| Максимальний напір, м | от 0 до 50 м |
| Діаметр насоса Ø" | 4 |
| Електроживлення | 1 ~ 230 В, 50 Гц |
| Продуктивність, м3/год | от 10 до 15 м³/ч |
| Промислова частота (Hz) | 50 Гц |
| Максимальна подача (м3/година) | 12 |
| Макс гідростатичний натиск (м) | 46 м |
| Макс. глибина установки (нижче за рівень води) (м) | до 60 м |
| Діаметр виходу насоса (дюйм) | 1 1/4 |
| Матеріал корпусу електродвигуна | Нержавеющая сталь |
| Робоче колесо | Lexan 141-R |
| Матеріал корпусу насосу | нержавеющая сталь |
| Макс. температура середовища, що перекачується (°C) | +35 °C |
| Кількість щаблів насоса | 7 |
| Країна бренду | Италия |
| Номінальна потужність – P2 (Вт) | 1100 Вт |
| Номінальний струм (А) | 8 А |
| Довжина кабелю (м) | 20 м тип PBS-P |
| Макс. кількість пусків на годину | 20 с регулярными интервалами |
| Розмір конденсатора - робота мкФ/400V | 35 μF |
| Максимальний вміст піску трохи більше (г/м3) | до 150 г/м³ |
| Клас захисту (IEC 34-5) | IP X8 |
| Клас ізоляції (IEC 85) | F |
| Захист електродвигуна | Встроенный внутри двигателя конденсатор |
| Вага, (кг) | 17 кг |
| Тепловий захист | Встроенная в обмотку |
| За конструкцією | скваженные |
Відгуки
Коментарі не знайдені. Ви можете бути першим
Коментувати товар можуть тільки авторизовані користувачі Авторизуйтесь