Скважинный насос Pedrollo 6SR44/6-PD
Ціна: 56,950.00 грн
Купити глибинні насоси для свердловин в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Процедуру замовлення насосного обладнання описано на сторінці Оплата/Доставка
Характеристики товару
| Зовнішньо. діаметр насоса (мм) | 149.5 мм |
| Максимальний напір, м | от 50 до 100 м |
| Діаметр насоса Ø" | 6 |
| Електроживлення | 3 ~ 230/400 В, 50 Гц |
| Продуктивність, м3/год | больше 20 м³/ч |
| Промислова частота (Hz) | 50 Гц |
| Номінальна подача (м3/година) | 44 |
| Максимальна подача (м3/година) | 60 |
| Макс гідростатичний натиск (м) | 70 м |
| Мінімальний діаметр свердловини (мм) | 150 мм |
| Макс. глибина установки (нижче за рівень води) (м) | до 100 м |
| Діаметр виходу насоса (дюйм) | 3 |
| Матеріал корпусу електродвигуна | Нержавеющая сталь |
| Робоче колесо | Noryl FE1520PW с покрытием из специальной резины |
| Матеріал корпусу насосу | нержавеющая сталь |
| Макс. температура середовища, що перекачується (°C) | +35 °C |
| Кількість щаблів насоса | 6 |
| Країна бренду | Италия |
| Номінальна потужність – P2 (Вт) | 9200 Вт |
| Номінальний струм (А) | 4.1 А |
| Довжина кабелю (м) | 4 м |
| Номінальна швидкість (об/м) | 2850 об/м |
| Макс. кількість пусків на годину | 20 при регулярных интервалах |
| Мін. потік води для охолодження двигуна (см/сек) | 16 см/с |
| Максимальний вміст піску трохи більше (г/м3) | до 100 г/м³ |
| Клас захисту (IEC 34-5) | IP 68 |
| Клас ізоляції (IEC 85) | F |
| Вага, (кг) | 70 кг |
| За конструкцією | скваженные |
Відгуки
Коментарі не знайдені. Ви можете бути першим
Коментувати товар можуть тільки авторизовані користувачі Авторизуйтесь