DAB IDEA 150 M скважинный вихревой насос
Ціна: 11,987.00 грн
Купити глибинні насоси для свердловин в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Процедуру замовлення насосного обладнання описано на сторінці Оплата/Доставка
Характеристики товару
| Діаметр насоса Ø" | 4 |
| Електроживлення | 1 ~ 230 В, 50 Гц |
| Максимальний напір, м | от 50 до 100 м |
| Зовнішньо. діаметр насоса (мм) | 93 мм |
| Продуктивність, м3/год | от 0 до 2.5 м³/ч |
| Промислова частота (Hz) | 50 Гц |
| Максимальна подача (м3/година) | 2.4 м³/ч |
| Макс гідростатичний натиск (м) | 90 м |
| Мінімальний діаметр свердловини (мм) | 101.6 мм |
| Макс. глибина установки (нижче за рівень води) (м) | до 20 м |
| Діаметр виходу насоса (дюйм) | 1 |
| Робоче колесо | Латунь |
| Матеріал корпусу насосу | чугун |
| Матеріал корпусу електродвигуна | Нержавеющая сталь |
| Макс. температура середовища, що перекачується (°C) | до +35 °C |
| Країна бренду | Италия |
| Потужність, що підводиться - P1 (Вт) | 2200 Вт |
| Номінальна потужність – P2 (Вт) | 1000 Вт |
| Номінальний струм (А) | 10.5 А |
| Розмір конденсатора - робота мкФ/400V | 35 μF |
| Макс. кількість пусків на годину | 20 с регулярными интервалами |
| Довжина кабелю (м) | 15 м |
| Максимальний вміст піску трохи більше (г/м3) | до 20 г/м³ |
| Клас захисту (IEC 34-5) | IP 68 |
| Клас ізоляції (IEC 85) | F |
| Захист електродвигуна | Встроенный внутри двигателя конденсатор |
| Вага, (кг) | 15 кг |
| Тепловий захист | Охлаждение двигателя перекачиваемой жидкостью |
| За конструкцією | вихревые |
Відгуки
Коментарі не знайдені. Ви можете бути першим
Коментувати товар можуть тільки авторизовані користувачі Авторизуйтесь