Wilo Sub TWU 4-0407-C EM скважинный насос
Ціна: 9,687.00 грн
Купити глибинні насоси для свердловин в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Процедуру замовлення насосного обладнання описано на сторінці Оплата/Доставка
Характеристики товару
| Діаметр насоса Ø" | 4 |
| Електроживлення | 1 ~ 230 В, 50 Гц |
| Максимальний напір, м | от 0 до 50 м |
| Зовнішньо. діаметр насоса (мм) | 98 мм |
| Продуктивність, м3/год | от 5 до 10 м³/ч |
| Промислова частота (Hz) | 50 Гц |
| Максимальна подача (м3/година) | 6.0 |
| Макс гідростатичний натиск (м) | 46 м |
| Макс. глибина установки (нижче за рівень води) (м) | до 200 м |
| Діаметр виходу насоса (дюйм) | Rp 1 1/4 |
| Матеріал корпусу електродвигуна | Нержавеющая сталь |
| Робоче колесо | Noryl |
| Матеріал корпусу насосу | нержавеющая сталь |
| Діапазон температур середовища, що перекачується (°C) | +3...+35 °C |
| Макс. температура середовища, що перекачується (°C) | +35 °C |
| Країна бренду | Германия |
| Номінальна потужність – P2 (Вт) | 550 Вт |
| Номінальний струм (А) | 4.4 А |
| Макс. робочий тиск (бар) | 5.1 бар |
| Довжина кабелю (м) | 1.75 м |
| Макс. кількість пусків на годину | 20 |
| Максимальний вміст піску трохи більше (г/м3) | 50 г/м³ |
| Клас захисту (IEC 34-5) | IP 68 |
| Клас ізоляції (IEC 85) | B |
| Вага, (кг) | 11.1 кг |
| Тепловий захист | Охлаждение двигателя перекачиваемой жидкостью |
| За конструкцією | центробежные |
Відгуки
Коментарі не знайдені. Ви можете бути першим
Коментувати товар можуть тільки авторизовані користувачі Авторизуйтесь