Cкважинный насос Pedrollo UPm 2/4
Ціна: 9,277.00 грн
Купити глибинні насоси для свердловин в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Процедуру замовлення насосного обладнання описано на сторінці Оплата/Доставка
Характеристики товару
| Зовнішньо. діаметр насоса (мм) | 150 мм |
| Максимальний напір, м | от 50 до 100 м |
| Електроживлення | 1 ~ 230 В, 50 Гц |
| Продуктивність, м3/год | от 2.5 до 5 м³/ч |
| Промислова частота (Hz) | 50 Гц |
| Максимальна подача (м3/година) | 4.8 м³/ч |
| Макс гідростатичний натиск (м) | 63 м |
| Макс. глибина установки (нижче за рівень води) (м) | до 20 м |
| Діаметр виходу насоса (дюйм) | 1 1/4 |
| Робоче колесо | Noryl FE1520PW |
| Матеріал корпусу насосу | нержавеющая сталь |
| Макс. температура середовища, що перекачується (°C) | до +40 °C |
| Країна бренду | Италия |
| Кількість щаблів насоса | 4 |
| Номінальна потужність – P2 (Вт) | 750 Вт |
| Номінальний струм (А) | 6.2 А |
| Довжина кабелю (м) | 20 м тип DRINCABLE |
| Розмір конденсатора - робота мкФ/400V | 20 μF |
| Максимальний вміст піску трохи більше (г/м3) | до 150 г/м³ |
| Клас захисту (IEC 34-5) | IP X8 |
| Клас ізоляції (IEC 85) | F |
| Вага, (кг) | 15.8 кг |
| Тепловий захист | Встроенная в обмотку |
| За конструкцією | скваженные |
Відгуки
Коментарі не знайдені. Ви можете бути першим
Коментувати товар можуть тільки авторизовані користувачі Авторизуйтесь
Опис товару
Краткие характеристики
Номинальная мощность:
750 Вт
Напор:
63 м
Объемная подача:
4,8 м³/ч
Наруж. диаметр насоса:
150 мм
Диаметр выхода(дюйм):
1 1/4"