Скважинный насос Pedrollo 4SR1/13-PD(трехфазный)
Ціна: 8,820.00 грн
Купити глибинні насоси для свердловин в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Процедуру замовлення насосного обладнання описано на сторінці Оплата/Доставка
Характеристики товару
| Максимальний вміст піску трохи більше (г/м3) | до 150 г/м³ |
| Мін. потік води для охолодження двигуна (см/сек) | 8 см/с |
| Макс. кількість пусків на годину | 20 при регулярных интервалах |
| Довжина кабелю (м) | 2 м |
| Номінальна швидкість (об/м) | 2855 об/м |
| Номінальний струм (А) | 3.2 А |
| Номінальна потужність – P2 (Вт) | 370 Вт |
| Кількість щаблів насоса | 13 |
| Країна бренду | Италия |
| Макс. температура середовища, що перекачується (°C) | до +35 °C |
| Матеріал корпусу насосу | нержавеющая сталь |
| Робоче колесо | Lexan 141-R |
| Матеріал корпусу електродвигуна | Нержавеющая сталь |
| Макс. глибина установки (нижче за рівень води) (м) | до 100 м |
| Діаметр виходу насоса (дюйм) | 1 1/4 |
| Мінімальний діаметр свердловини (мм) | 100 мм |
| Макс гідростатичний натиск (м) | 77 м |
| Максимальна подача (м3/година) | 1.8 м³/ч |
| Номінальна подача (м3/година) | 1 м³/ч |
| Промислова частота (Hz) | 50 Гц |
| Електроживлення | 3 ~ 230/400 В, 50 Гц |
| Діаметр насоса Ø" | 4 |
| Продуктивність, м3/год | от 0 до 2.5 м³/ч |
| Зовнішньо. діаметр насоса (мм) | 98 мм |
| Максимальний напір, м | от 50 до 100 м |
| Клас захисту (IEC 34-5) | IP 68 |
| Клас ізоляції (IEC 85) | F |
| Вага, (кг) | 11.2 кг |
| За конструкцією | скваженные |
Відгуки
Коментарі не знайдені. Ви можете бути першим
Коментувати товар можуть тільки авторизовані користувачі Авторизуйтесь
Опис товару
Краткие характеристики
Номинальная мощность:
370 Вт
Напор:
77 м
Объемная подача:
1,8 м³/ч
Наруж. диаметр насоса:
98 мм
Диаметр выхода(дюйм):
1 1/4"