Grundfos SQ 5-25 многоступенчатый скважинный насос
Ціна: уточнюйте
Купити глибинні насоси для свердловин в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Процедуру замовлення насосного обладнання описано на сторінці Оплата/Доставка
Характеристики товару
| Матеріал насосу | нержавейка |
| Робоче колесо | плавающее |
| Матеріал крильчатки | полиамид |
| Кількість піску | 50 г |
| Діаметр патрубка | 1,5 |
| Потужність | 0,7 кВт |
| Подача максимальна | 7 м³/ч |
| Подача номінальна | 5 м³/ч |
| Максимальний напір | 36 м |
| Напір номінальний | 25 м |
| Вид насосу | скважинный |
| Діаметр насосу | 75 мм |
| Живлення | 220 В |
| Температура рідини | 35 °C |
| Країна бренду | Дания |
Відгуки
Коментарі не знайдені. Ви можете бути першим
Коментувати товар можуть тільки авторизовані користувачі Авторизуйтесь
Опис товару
Насос Grundfos SQ 5-25 0,7кВт Насос Grundfos SQ 5-25 Насос Grundfos SQ 5-25 Насос Grundfos SQ 5-25 Насос Grundfos SQ 5-25 Насос Grundfos SQ 5-25 Насос Grundfos SQ 5-25 96510212 96510212