Погружной электродвигатель Pedrollo 4PD/1.5
Ціна: 5,052.00 грн
Купити електродвигуни в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Процедуру замовлення насосного обладнання описано на сторінці Оплата/Доставка
Характеристики товару
| Частота обертання, об/хв | 2825 об/мин |
| Режим роботи | S1 |
| Потужність, кВт | 1.1 кВт |
| Напруга | 3~400 В, 50 Гц |
| Діаметр двигуна O, " | 4 |
| Промислова частота (Hz) | 50 Гц |
| Номінальний споживаний струм (A) | 4.6 А |
| Глибина занурення нижче за рівень води (м) | до 200 м |
| Матеріал корпусу електродвигуна | Нержавеющая сталь |
| Максимальна температура рідини (°C) | +35°C |
| Країна бренду | Италия |
| Макс. кількість пусків на годину | 20 при регулярных интервалах |
| Довжина кабелю (м) | 2 м |
| Мін. потік води для охолодження двигуна (см/сек) | 8 см/с |
| Клас захисту (IEC 34-5) | IP 68 |
| Клас ізоляції (IEC 85) | F |
| Вага, (кг) | 9.4 кг |
Відгуки
Коментарі не знайдені. Ви можете бути першим
Коментувати товар можуть тільки авторизовані користувачі Авторизуйтесь