Электронный регулятор давления Pedrollo EASYPRESS-II
Ціна: 2,822.00 грн
Купити пульт керування pedrollo в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Процедуру замовлення насосного обладнання описано на сторінці Оплата/Доставка
Характеристики товару
| Температура рідини (°C) | до +65 °C |
| Руйнівний внутрішній тиск (бар) | 40 бар |
| Тиск увімкнення (пусковий тиск) (бар) | 1.5 бар |
| Робочий тиск (бар) | 10 бар |
| Максимальний струм (A) | 10 А |
| Країна бренду | Италия |
| Напруга, В/Гц | 230 В, 50 Гц |
| Максимальна подача (л/хв) | 200 л/мин (12 м³/ч) |
| Габаритні розміри, мм | 221 х 174 х 174 мм |
| Підключення (дюйм) | 1 |
| Захист від сухого ходу | есть |
| Потужність двигуна, кВт | 0.75 кВт |
| Потужність двигуна, л.с. | 1 л.с |
| Електроживлення | однофазное |
Відгуки
Коментарі не знайдені. Ви можете бути першим
Коментувати товар можуть тільки авторизовані користувачі Авторизуйтесь