Погружной фекальный насос Pedrollo VXm 8/35-ST
Ціна: 7,443.00 грн
Купити занурювальний фекальний насос pedrollo в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Процедуру замовлення насосного обладнання описано на сторінці Оплата/Доставка
Характеристики товару
| Довжина кабелю (м) | 10 м тип "H07 RN-F" с вилкой Schuko |
| Номінальний струм (А) | 3.5 А |
| Номінальна потужність – P2 (Вт) | 550 Вт |
| Країна бренду | Италия |
| Макс. температура середовища, що перекачується (°C) | до +40 °C |
| Максимальна температура рідини (°C) | + 40°C |
| Робоче колесо | Тип VORTEX, нержавеющая сталь AISI 304 |
| Матеріал корпусу електродвигуна | Нержавеющая сталь AISI 304 |
| Діаметр виходу насоса (дюйм) | 1 1/2 |
| Макс. глибина установки (нижче за рівень води) (м) | до 5 м |
| Макс гідростатичний натиск (м) | 9.5 м |
| Максимальна подача (м3/година) | 21 м³/ч |
| Промислова частота (Hz) | 50 Гц |
| Електроживлення | 1~230 В, 50 Гц |
| Матеріал корпусу насосу | Нержавеющая сталь |
| Поплавковий вимикач | есть |
| Розмір конденсатора - робота мкФ/400V | 20 μF |
| Максимальний розмір частки (мм) | до 40 мм |
| Клас захисту (IEC 34-5) | IP X8 |
| Клас ізоляції (IEC 85) | F |
| Вага, (кг) | 10.3 кг |
| Тепловий захист | Встроенная в обмотку |
| Ріжучий механізм | нет |
Відгуки
Коментарі не знайдені. Ви можете бути першим
Коментувати товар можуть тільки авторизовані користувачі Авторизуйтесь