Погружной дренажный насос Pedrollo RXm 2
Ціна: 4,357.00 грн
Купити занурювальні дренажні насоси в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Процедуру замовлення насосного обладнання описано на сторінці Оплата/Доставка
Характеристики товару
| Поплавковий вимикач | есть |
| Електроживлення (V) | 220-240В, 50Гц |
| Промислова частота (Hz) | 50 Гц |
| Максимальна подача (м3/година) | 13.2 м³/ч |
| Макс гідростатичний натиск (м) | 10 м |
| Макс. глибина установки (нижче за рівень води) (м) | до 10 м |
| Діаметр виходу насоса (дюйм) | 1 1/4 |
| Матеріал корпусу електродвигуна | Нержавеющая сталь AISI 304 |
| Робоче колесо | Нержавеющая сталь AISI 304 |
| Матеріал корпусу насосу | нержавеющая сталь |
| Максимальна температура рідини (°C) | +50°C, кратковременно +90 °C до 3 минут |
| Макс. температура середовища, що перекачується (°C) | до +50 °C |
| Країна бренду | Италия |
| Номінальна потужність – P2 (Вт) | 370 Вт |
| Номінальний струм (А) | 2 А |
| Довжина кабелю (м) | 5 м тип “H07 RN-F” с вилкой Schuko |
| Розмір конденсатора - робота мкФ/400V | 10 μF |
| Максимальний розмір частки (мм) | до Ø10 мм |
| Клас захисту (IEC 34-5) | IP X8 |
| Клас ізоляції (IEC 85) | F |
| Вага, (кг) | 5.8 кг |
| Тепловий захист | Встроенная в обмотку |
Відгуки
Коментарі не знайдені. Ви можете бути першим
Коментувати товар можуть тільки авторизовані користувачі Авторизуйтесь